Deneyim

HUOBİ TÜRKİYE 2019- :
Dünyanın en büyük küresel kripto para birimi platformlarından biri olan Huobi’nin Türkiye organizasyonunu kurdu ve pazarın nitelikli profesyonellerinden oluşturduğu bir ekiple sıfırdan başladığı operasyonu kısa sürede sektörün dikkatini çeken bir başarı hikayesine taşıdı.

Ayrıştırılmış pazarlama stratejileri, sektör dinamiklerine özel marka geliştirme faaliyetleri ile 1 numaralı dijital varlık platformu olma hedefi doğrultusunda Huobi’nin Türkiye operasyonunun her aşamasını yönetti.

2020 senesi içerisinde şirketin işlem hacmini 80 kat, günlük tekil kullanıcı sayısını 20 kat arttırdı.

BTC TURK 2016 – 2019:
Start up yapısındaki bir şirketi donanımlı ve itibar sahibi bir piyasa oyuncusu kimliğine taşıdı. Kurumsallaşma sürecini tamamladı. Nitelikli ekip oluşturma, finansal ve operasyonel iç kontrollerin uygulanması, CRM sisteminin tasarımı ve uygulanması ve veri analizi gibi hayati konulara odaklanarak yeniden yapılandırdı. Bu sayede pazarlama stratejilerinin yeniden tasarlanmasına ve geliştirilmesine imkan sağladı ve kriz yönetim süreçlerini başarıyla yönetti.

DELOITTE 2003 – 2015:
Kanada Ontario ofisinde geçirdiği 18 aylık süre de dahil olmak üzere dünyanın en büyük bağımsız denetim ve danışmanlık şirketlerinden biri olan Deloitte tecrübesi, çok yönlü ve teknik anlamda çok zengin finansal uzmanlık temelini oluşturdu. Bursa’da bulunan yeni ofisinin kurulmasında anahtar rol oynadı.

Hayat Felsefesi:

Hayatınızı yönetmek için zihninizi kullanın. 

Başkalarını yönetmek için kalbinizi kullanın.

Güçlü Yönleri:

Motivatör ve Lider 

Rafine bir takım kurucu 

Vizyoner bir stratejist 

Blockchain ve Kriptoparalar ekosistemi

Akıcı Diller:

İngilizce 

Türkçe

Sertifikasyon:

Sermaye Piyasası Faaliyetleri (İleri Düzey), Türev Araçlar Lisansı 

Bağımsız Denetim Lisansı (SPK, KGK) 

Vergi ve Muhasebe – Mali Müşavir

Eğitim:

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ, Ankara / Türkiye. 2003 

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Ekonomi Lisansı